FINAŁ LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                        
         Jak już informowaliśmy oba nasze zespoły zakwalifikowały się do OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU LIGI MŁODZIKÓW, który odbył 21.09.2013 r. Podobnie jak Turniej Lajkonika turniej odbył się na torach Płaszowianki. Do Krakowa przyjechało 9 reprezentacji chłopców i 7 zespołów dziewcząt mimo, że prawo startu miało po 16 najlepszych zespołów w kraju.

         Zespół młodzików w składzie : Bartek BĄTKIEWICZ, Maciej FUTYMA Maciej WATRAS I Patryk ZADKAstoczył zacięty pojedynek o brązowy medal z drużynami z Łucznika Żywiec i Boruty Zgierz. Ostatecznie zajmując 5 miejsce ze stratą do 30 punktów do 3 miejsca . Na 288 strzały różnica 30 punktów wydaje się minimalna.

         Lepiej powiodło się naszym zawodniczką, które po odległościach długich zajmowały 2 miejsce z przewagą 20 punktów nad 3 zespołami zajmującymi 3 miejsce. Ostatecznie nasz zespół występujący w składzie : Kalina GUZIK, Anna FUTYMA, Weronika MIKULSKA i Marta SMOLAK sklasyfikowano na 3 miejscu.

         Indywidualnie Weronika MIKULSKAzajęła 1 a Anna FUTYMA2 miejsce w kategorii młodzika starszego. W kategorii młodzika młodszego Maciej FUTYMAbył 5 a Martę SMOLAKsklasyfikowano na 11 miejscu.

         Wyniki zespołowe i indywidualne wszystkich naszych reprezentantów przedstawiamy w poniższej tabeli.

 
                                                                                                                                                        
                                                                                     Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=84669

Możesz również polubić…