MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZS W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

            W dniach 28-29.09.13r.AKS Myślibórz gościł zawodniczki i zawodników walczących o medale MISTRZOSTW POLSKI ZRZESZENIA LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH w kategorii Juniora 18-20 lat.

         Rewelacyjnie spisała się nasza 9 osobowa reprezentacja, która wygrała klasyfikację klubowa z ilością 64 pkt i znacznie przyczyniła się do zdobycia 1 miejsca przez województwo dolnośląskie.Na najwyższym stopniu podium stanęli: Daria NOWAKw kategorii wagowej do 53 kg, Monika DZIENISw kategorii do 63 kg i Mateusz WOJCIECHOWSKIw + 105 kg.

Oprócz wymienionych medal srebrny zdobył Piotr KALISZCZYKw kategorii 77 kg a brązowe Agnieszka BACZEWSKA w kategorii do 53 kg i Emil CIUŁA w + 105 kg.Dawid PAKOWSKIi Karol ZAJĄCsklasyfikowani zostali na miejscach 4 a Rafał MICIUKna miejscu 5.

Warto nadmienić, że Monika DZIENIS został najlepsza zawodniczką mistrzostw uzyskując w punktacji scnclaira 211 27 pkt.

 Trójka naszych zawodniczek orazPiotr KALISZCZYKADawid PAKOWSKI i Rafał MICIUKpobili rekordy życiowe.

Poniżej w tabeli przedstawiamy wyniki i miejsca uzyskane przez naszych reprezentantów. Kolorem czerwonym zaznaczono rekordy życiowe.

Możesz również polubić…