OBRONILI TYTUŁ MISTRZÓW POLSKI

Doskonale spisali się nasi młodzicy na  odbywających się w dniach 13-14.11.2021 r. w Nowej Rudzie MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW  w łucznictwie.  Nasz młody zespół w składzie Kamil BOREK, Jim Ryan BOSGEARD, Wiktor KOMÓREK i Ziemir STRZELECKI obronił tytuł najlepszego zespołu w kraju. Wcześniej na rozegranych w Zgierzu  MISTRZOSTWACH POLSKI  na otwartych torach okazali się najlepsi. Wtedy  zespół  zamiast Ziemira STRZELECKIEGO  uzupełniał Dominik GOCLON.

Tuż za podium uplasowały się nasze  młodziczki w składzie : Barbara HELWING, Amelia PŁAWECKA, Milena SIKOŃ, Kaja WESOŁOWSKA,

W kategorii mikstów 5 miejsce zajęli   Milena SIKOŃ  i Jim Ryan BOSGEARD  na 8 miejscu zmagania zakończył mikst Amelia PŁAWECKA i Kamil BOREK.

Indywidualnie najlepiej strzelał Jim Ryan BOSGEARD , który zajął 8 miejsce, 9 był Kamil BOREK a 10  Milena SIKOŃ i Kaja WESOŁOWSKA  12.

Dokonania naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

 

 

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników.


Możesz również polubić…