DWA PUNKTY DO MAKSA
                                                                                                                   

Po zmaganiach dzieci w VI Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży do rywalizacji przystąpili rodzice. W zawodach wystartowało 9 pań i 11 panów. Rodzice rywalizowali nie mniej zacięcie niż wcześniej ich pociechy. Strzelano z odległości 10 m do tarczy 122 cm z 3 strzał, 6 serii.

Wśród kobiet triumfowała Anna SMOLAK 156 pkt mama Marty i Agaty, drugie miejsce zajęła mama Antka, Barbara KOZŁOWSKA uzyskując 148 pkt Na najniższym stopniu podium stanęła Iwona OCHROMBEL z 145 pkt.

Na bardzo wysokim poziomie stała rywalizacja w konkurencji mężczyzn. Na 180 pkt możliwych do zdobycia Mariusz ZAKRZEWSKI wystrzelał 178 pkt. czyli do maksa zabrakło 2 pkt. Drugie miejsce zajął Krzysztof FUTYMA ustępując ZAKRZEWSKIEMU zaledwie 1 pkt. Równie dobrze zaprezentował się tato Bartka , Sławomir BĄTKIEWICZ uzyskując 172 pkt. Mariusz ZAKRZEWSKI to rodzic Jacka i Michała a Krzysztof FUTYMA to tato Ani i Maćka.

Jak widać z poniższej tabeli dzieci odziedziczyły talent po rodzicach.


                                                                                                                                                        

Gratulujemy

Możesz również polubić…