OTWARCIE VI WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY                                                                                                                                                         
Od defilady młodych sportowców na stadionie lekkoatletycznym w kompleksje Stadionu Olimpijskiego 11.05.13 r. rozpoczęła się VI WROCŁAWSKA  OLIMPIADA MŁODZIEŻY. W tym roku pewnie padający deszcz  „wystraszył” wielu uczestników        i zamiast reprezentantów 25 sportów biorących udział w sportowych zmaganiach  VI WOM mieliśmy jak co roku okrojony skład.

Wielkim wyróżnieniem dla naszego klubu było powierzenie Pawłowi MARCOWI roli chorążego. Skład pocztu sztandarowego tworzyli również nasi zawodnicy w osobach : Bartek BATKIEWICZ, Monika DZIENIS i Patryk ZADKA.

            Klub nasz jest organizatorem IV WROCŁAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY w ŁUCZNICTWIE i PODNOSZENIU CIĘŻARÓW.  Wszystkich zainteresowanych ikibiców zapraszamy na nasze obiekty 02.06.2013 r.

 
                                                                                                                        Organizator.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=79394

Możesz również polubić…