KONSPIRACYJNA BARBÓRKA
Tradycyjny „TURNIEJ BARBÓRKOWY” w podnoszeniu  ciężarów odbył się 9 grudnia 2017 roku w Polkowicach . Zawody rozegrane zostały w podrzucie  Do tej pory brak protokołu zawodów. Z informacji otrzymanych od naszych zawodników wiemy tylko tyle, że wśród kobiet Monika DZIENIS zajęła 2 miejsce. Rekordy życiowe ustanowiła Natalia PETKA wynikiem 63 kg, Michał DWORNIKOWSKI zaliczając 120 kg i  Mateusz SZYMANIAK podrzucając 135 kg. Miejsca i uzyskane wyniki  pozostałych  naszych reprezentantów owiane są tajemnicą. Klub nasz w/w zawodach oprócz wymienionej trójki reprezentowali : Hanna GRONOWSKA, Stella LUBASIŃSKA, Kamila DZIEDZIULO i Eliza CIOŁKOSZ .

Tego samego dnia rozegrano również FINAŁ WIELOBOJU ATLETYCZNEGO, wyników również nie znamy.

Nie znamy powodów takiej sytuacji. MAMY NADZIEJĘ że wkrótce zostaną usunięte wszelkie przeszkody i wyniki TURNIEJU BARBÓRKOWEGO i FINAŁÓW WIELOBOJU ATLETYCZNEGO ujrzą  światło dzienne.

Gratulujemy rekordzistom

Możesz również polubić…