DARMOWY PROGRAM DO ROZLICZNIA ZEZNANIA PODATKOWEGO ZA 2012 ROK


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

W związku AKCJĄ POZYSKIWANIA 1% podatku, która właśnie trwa, chcemy ułatwić Państwu wypełnienie zeznania podatkowego za rok 2012.

Poniżej przesyłamy link do programu PIT w wersji Online i do pobrania 

Następnie chcielibyśmy zaprosić do skorzystania z serwisu zawierającego szereg porad i wskazówek dotyczących wypełnienia zeznania podatkowego za rok 2012. 

W celu przekazania 1% podatku na nasz Klub należy w zeznaniu podatkowym wpisać NUMER KRS 0000270261 a w rubryce CEL SPECJALNY wpisać UKS TALENT WROCŁAW.   

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

e-mail: biuro@fsmm.pl
TEL: 795-795-747

Jak już informowaliśmy podpisaliśmy umowę z Fundacją Studencką Młodzi Młodym. Fundacja od początku swojego istnienia aktywnie pomaga ludziom młodym, uczniom i studentom . Wspiera także osoby zdolne, ambitne, które  ze względu na brak środków finansowych nie mogą rozwijać swoich zainteresowań i talentów. Fundacja działa w zakresie kultury, sztuki, sportu. Obecnie współpracuje z  ponad 720 Partnerami w tym z, ponad 467 klubami sportowymi. Więcej informacji o fundacji na stronie www.młodzi-młodym.pl

         Zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych sympatyków. Byłych zawodników Burzy i Talentu oraz do najlepszych sponsorów , rodziców o przekazanie na rzecz naszego Klubu 1% podatku.

  Wystarczy tak niewiele, żeby zabezpieczyć podstawowe potrzeby w procesie szkoleniowym.

 

                                      Wszystkim darczyńcom z  góry dziękujemy za okazaną pomoc.

 

 Zawodniczki, zawodnicy i szkoleniowcy UKS Talent

 

Możesz również polubić…