1300 PAWŁA MARCA

                                                              

            Na odbywających się w dniach 16-17.08.14 r. Krasnymbrodzie MISTRZOSTWACH POLSKI ZRZESZENIA LZS, Paweł MARZEC jako pierwszy zawodnik w historii klubu przekroczył magiczną granicę 1300 punktów uzyskując 1303 pkt.na 1440 możliwych. Paweł w parze z Anną HUK,  okazali się najlepszym mikstem mistrzostw. Oprócz Pawła pierwsze miejsce i tytuł MSTRZA POLSKI ZRZESZENIA LZS zdobyła Anna HUK oraz zespól juniorów w składzie : Paweł MARZEC, Michał Grec, Kajetan KOTLARZ i Mateusz NYCZ.

          Na uwagę zasługuje również wynik Michała GRECA 1151 pkt co pozwoliło na zajecie 5 miejsca oraz wynik Kajetana KOTLARZ, który jako junior młodszy w rywalizacji z juniorami z wynikiem 1115 pkt zajął wysokie 7 miejsce.

          Wyniki wszystkich naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej :

                                          

          Gratulacje dla Pawła za nowy REKORD KLUBU i pozostałych zawodników, których postawa pozwoliła na zajecie 2 miejsca w klasyfikacji klubowej. W punktacji wojewódzkiej punkty zdobyte przez osamotniony Talent pozwoliły na zdobycie 2 miejsca w punktacji wojewódzkiej mistrzostw.

                                                                   Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=93099

Możesz również polubić…