V RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

                                          
zdjęcie:www.archery.pl

V Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów, która odbyła się w Teresinie w dniu 29.09.12 r zgromadziła na starcie 124 zawodniczki i zawodników.

W gronie seniorów reprezentowani byliśmy przez BANASZEWSKĄ DUDEK Maję, PAWŁOWSKĄ Magdę i BURCHARTA Piotra. Najlepiej z tego grona wypadła Maja, która ukończyła zawody na 12 miejscu. Piotr sklasyfikowany został na miejscu 13 a Magda na 22.

Zdecydowanie lepiej wypadły nasze juniorki i juniorzy.

HUK Anna zajęła wysokie 3 miejsce. W drodze do małego finału pokonała kolejno : KOBZIŃSKĄ Agnieszkę, ĆWIKLIŃSKĄ Zuzannę 6 do zera by przegrać walkę o finał z BARAKOŃSKĄ Mileną 4 do 6. W pojedynku o 3 miejsce pokonała GORCZYCĘ Joannę 7 do 3.

Druga nasz juniorka TRZEBIŃSKA Adrianna 6 po kwalifikacjach ostatecznie zajęła wysokie 7 miejsce przegrywając w 1/4 z TYSZKO Pauliną 0 do 6.

Wśród juniorów najlepiej z naszych zawodników spisał się MARZEC Paweł, który pokonał kolejno KLATA Dawida 6 do 0 , GRZYMKA Aleksandra 7 do 1, BUCKIEGO Mateusza 6 do 0 by w ½ przegrać z późniejszym triumfatorem Pucharu SIERAKOWSKIM Kacprem 2 do 6. W pojedynku o brązowy Puchar Paweł pokonał ADAMKA Kamila 6 do 4.

GREC Michał w 1/8 wygrał w barażu ( 250 mm do 285) z GRENIEM Bartłomiejem by przegrać z SIERAKOWSKIM Kacprem 1 do 7 i zajął ostatecznie 7 miejsce.
MALICKI Dawid zajął 11 a PAJĄCZEK Piotr 20 miejsce.

Poniżej przedstawiamy uzyskane wyniki przez naszych reprezentantów

Gratulujemy

Możesz również polubić…