TALENT KOBIETAMI STOI

Bardzo udanie wystartowały nasze zawodniczki na MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW w podnoszeniu ciężarów , które odbyły się w Zamościu w dniach  23 – 25.04.2021 r. Nasz klub reprezentowało pięć zawodniczek i jeden zawodnik. O pechu może mówić jego kolega klubowy Łukasz SIKORSKI , który z powodu poważnej operacji musiał zostać w szpitalu.

Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką Talentu została Karolina MICHAŁEK, która wywalczyła złoto w rwaniu, brąz w podrzucie i dwuboju. Warto zaznaczyć, że Karolina po raz pierwszy oficjalnie  podrzuciła „stówę” na zawodach. W  klasyfikacji sinclaira na najlepszą zawodniczkę mistrzostw zajęła wysokie 10 miejsce.

Udany powrót po rocznej przerwie zanotowała Eliza CIOŁKOSZ zajmując 6 miejsce, podobnie jak Stella LUBASIŃSKA. Gabriela MURDZA sklasyfikowana została na miejscu 8. Daria GALANTOWICZ poprawiając swoje rekordy życiowe zajęła miejsce 5. Nasz jedyny przedstawiciel płci męskiej debiutujący na takiej imprezie Kamil NAZAR startujący w kat. wagowej do 61 kg ustanawiając rekordy życiowe  zajął  miejsce 10.  Nie można zapomnieć o Martynie MOJSIE, obecnie zawodniczce Górnika Polkowice, która startując w kategorii wagowej do 64 kg zajęła 5 miejsce. Zgodnie z przepisami punkty Martyny zostały podzielone między klubami.

Wyniki wszystkich startujących z naszego klubu  przedstawiamy w tabeli poniżej :

 

W klasyfikacji drużynowej kobiet nasze dziewczęta zajęły V a w punktacji łącznej kobiet i mężczyzn miejsce X w kraju uzyskując  36,5 pkt.

Gratulujemy udanego startu

Możesz również polubić…