OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W ŁUCZNICTWIE

Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska rozegrano w dniach 22-23.09.12 r. w gościnnych Ludwikowicach Kłodzkich z udziałem czołówki dolnośląskich klubów oraz gości z Warszawy, Radomia, Żywca, Bytomia, Kołobrzegu, Prząsławia i Gorzowa Wielkopolskiego. Ogółem w zawodach wzięło udział 65 zawodniczek i zawodników.
Najliczniej reprezentowany na mistrzostwach był nasz Klub w barwach, którego startowało reprezentowany przez 5 zawodniczek i 10 zawodników.

W konkurencjach indywidualnych najlepiej spisał się w kategorii open BURCHART Piotr, który dopiero w finale uznał wyższość SIERAKOWSKIEGO Kacpra z Marymontu Warszawa 2 do 6. GREC Michał mimo wysokiego miejsca zajętego w kwalifikacjach zakończył rywalizację na 14 miejscu.
Najlepsza nasza zawodniczka w tej kategorii wiekowej TRZEBIŃSKA Adrianna zajęła 5 miejsce przegrywając w 1/4 z KANTORSKĄ Magdaleną 4 do 6.
Z trójki juniorów młodszych bardzo dobrze wypadł KOTLARZ Kajetan, który zajął 2 miejsce przegrywając w finale z KONECKIM Markiem z Marymontu Warszawa 1 do 7.

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich naszych zawodników uzyskane na tych zawodach :

                                                                                                                                                       

Bardzo dużą niespodziankę sprawiły nasze miksty. Ogółem w eliminacjach wystartował 6 naszych mikstów. Talent I w składzie : HUK Anna i GREC Michał zajął 1 a Talent V TRZEBIŃSKA Adrianna i MALICKI Dawid miejsce 3.
Miejsca pozostałych mikstów :
• Talent II BANASZEWSZK DUDEK Maja, MARZEC Paweł – 8 miejsce,
• Talent III PAWŁOWSKA Magdalena, BURCHART Piotr – 9 miejsce,
• Talent IV ŁUKOJKO ALEKSANDRA PAJĄCZEK Piotr – 11 miejsce,
• Talent VI JAROSZ Hanna, BURCHART Paweł – 14 miejsce

Do niespodzianek zaliczyć trzeba także 1 miejsce zespołu kobiecego występującego w składzie : HUK Anna, BANASZEWSKA DUDEK Maja, ŁUKOJKO Aleksandra i TRZEBIŃSKA Adrianna. W finale nasze panie rozgromiły zawodniczki z Marymontu Warszawa 201 do 183.

Halowi Mistrzowie Polski Seniorów, Halowi Mistrzowie Polski Juniorów, brązowi Mistrzowie Polski na otwartych torach aby tradycji stało się zadość nie sprostali konkurencji na Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska i zajęli dopiero 4 miejsce. Drugi nasz męski zespół w składzie: BURCHART Piotr i Paweł, PAJĄCZEK Jakub zajął 5 miejsce.
Czas rewanżu za rok, może wtedy Mistrzostwa Dolnego Śląska zostaną odczarowane.

Możesz również polubić…