DZIEŃ SPORTU                                                                                                                    
Środa 19.06.13 r. była Dniem Sportu dla młodzieży z Zespołu Szkół nr 3 we Wrocławiu. Współorganizatorem dnia był nasz klub. Rywalizowano w dwóch sportach w łucznictwie i podnoszeniu ciężarów.

ŁUCZNICTWO

Przeprowadzono zawody w konkurencji:

  1. Indywidualnej z podziałem na płeć ( 2 serie po 3 strzały z odległości 10 m do tarczy 122 cm ) o miejscu decydowała ilość uzyskanych punktów

  2. Drużynowej : Każdy z członków zespołu bez względu na płeć strzelał 2 serie 3 strzałowe z odległości 10 m do tarczy 122 cm. O zajętym miejscu decydował uzyskany wynik przez wszystkich członków drużyny.

Do każdego zespołu przydzielony był instruktor.

 

Najwyższe wyniki zawodów uzyskała SZYMCZAK Nikola52 pkt na 60 możliwych do zdobycia. Drugi wynik „wystrzelał” Oliwer MŁYŃSKIale nie zgłosił się do dekoracji i tym samym pozbawił się medalu i nagrody. Wynik godny uwagi uzyskała również Dominika BIELECKA.Poniżej w tabeli prezentujemy wyniki uzyskane przez wszystkich uczestników zawodów.

 


                                                                                                                                                        

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

 

Przeprowadzono zawody w konkurencjach

  1. W wyciskaniu sztangi na ławeczce. Ciężar na sztandze to 1/2 ciężaru ciała dla chłopców i 1/4 dla dziewcząt. O kolejności decydowała ilość wyciśnięć sztangi.

  2. W wyciskaniu sztangielki o ciężarze dla dziewcząt 6 kg dla chłopców 10 kg. O zajętym miejscu decydowała ilość wyciśnięć sztangielki.

 

W zawodach podnoszenia ciężarów klasą dla siebie był Damian MAŁYSZEKz III a, który wygrał w obu konkurencjach, wyciskając sztangę ważącą 51 kg aż 33 razy i sztangielkę o wadze 10 kg 45 razy.

 

Karolina FABISIAKz klasy II AUS jedyna odważna, która nie przelękła się „złomu” i wycisnęła sztangę ważącą 1/4 jej ciężaru ciał 31 razy a 6 kg sztangielkę 25 razy.

 

REKORDY

Wyniki uzyskane przez zwycięzców są równocześnie REKORDAMI SZKOŁY. Zapraszamy do pobicia.

 

                                                                                                                                                         

NAGRODY :

W konkurencjach indywidualnych za 3 pierwsze miejsca uczniowie otrzymali medale. W konkurencjach drużynowych za 3 pierwsze miejsca zespoły otrzymały puchary.

Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach proszeni są o zgłoszenie się do Fitness Studia Tonus celem odebrania 10 wejściowych karnetów do Studia.

Gratulujemy

 
Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=81796

Możesz również polubić…