BARTŁOMIEJ BĄTKIEWICZ MISTRZEM POLSKI ZRZESZENIA LZS                                                                                                                                                                             

Na  MISTRZOSTWACH POLSKI ZRZESZENIA LZS, które odbyły się w Głuchołazach w dniach 03-04.09.16 r. mistrzem Polski został Bartłomiej BATKIEWICZ. Nasza reprezentacja liczyła 5 zawodniczek i 7 zawodników. Oprócz Bartka na najniższym stopniu podium stanął Antoni KOZŁOWSKI. Wyniki wszystkich naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

W punktacji klubowej zajęliśmy 3 miejsce, podobnie jak w klasyfikacji wojewódzkiej.

                                                                                                                                                                           

                            Gratulujemy

Możesz również polubić…