MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

Agros Zamość był współorganizatorem Odbywających się w dniach 27-29.07.12 r MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW w Łucznictwie. Do rywalizacji o medale i punkty ramach Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży MSiT stanęło 67 zawodniczek i 65 zawodników. Wielki sukces pod wodza trenerki Heleny MACHERY odniosła nasza reprezentacja : HUK Anna, JAROSZ Hanna , GREC Michał, MALICKI Dawid, MARZEC Paweł, PAJĄCZEK Piotr, PIELICHOWSKI Łukasz , która została sklasyfikowana na 2 miejscu z dorobkiem 73 pkt. Pamiętając zeszłoroczne Mistrzostwa Polski w Sędziszowie gdzie jedyne 3 punkty zdobyliśmy w Zespołowej Olimpijskiej Rundzie Fita to o ogromny postęp.

W sumie w mistrzostwach zdobyliśmy 6 medali 1 złoty, 3 srebrne i 2 brązowe.
Złoty wywalczył zespół w składzie :GREC Michał, MALICKI Dawid, MARZEC Paweł, PAJĄCZEK Piotr. Jest to 3 złoty medal wywalczony w tym roku przez wyżej wymienionych zawodników. Poprzednio zostali HALOWYMI MISTRZAMI POLSKI SENIORÓW oraz JUNIORÓW. Do kompletu brakuje tylko złotego medalu na MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW.
MARZEC Paweł był autorem 4 medali , był drugi w konkurencji ŁAB i na 70 m oraz trzeci na 90 m i w IO Rundzie Fita.
HUK Anna, w IO Rundzie Fita zajęła 2 miejsce. Nasza zawodniczka świetnie finiszowała i z 24 miejsca zajmowanego po kwalifikacjach zdołała pokonać wyżej rozstawione konkurentki by finale po pasjonującej walce przegrać z TYSZKO Pauliną z Nowego Marymontu Warszawa 4 do 6.

Na brak szczęścia może narzekać MALICKI Dawid, który dwa razy był 4. raz 5 i 6 i dwukrotnie 7.

Nasz mixt w składzie HUK Anna i MARZEC Paweł zajął ostatecznie 5 miejsce

Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez naszych zawodniczki i zawodników.


                                                                                                                                                  
W drodze powrotnej przeżyliśmy oberwanie chmury co widać na załączonych zdjęciach.

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=74106

Możesz również polubić…