TAK BYŁO ROK TEMU

I MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE rozegrano dniach 10-11.09.11 r. w Ścinawce Śr. Zgromadziły one na starcie 87 zawodniczek i 138 zawodników. W mistrzostwach Polski startowali zawodnicy 15 letni. Zawodnicy 13 i 14 letni startowali w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MŁODZIKÓW traktowanym jako Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych. Nasz klub reprezentowały 2 zawodniczki i 5 zawodników. Duży sukces odniósł Kajetan KOTLARZ, który został Wicemistrzem Polski w kategorii młodzika i zespół w składzie : Kajetan KOTLARZ, Mateusz NYCZ, Maciej NIEDŹWIEDŹ i Kacper TRĘBIŃSKI, który „wystrzelał” 2 miejsce. Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane przez naszych zawodników.


                                                                                                                                                    
Wyniki zespołów w I mistrzostwach to suma 3 najlepszych zawodników z danego klubu uzyskanych w konkurencji Ł2B.

W II MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW , które odbędą się w Wadowicach w dniach 14-16.09.12 r zawodnicy będą startować w konkurencji ŁB.

Powodzenia

Możesz również polubić…