DO TAŃCA I DO RÓŻAŃCA


                                                                                                                
Elwira CICHOWSKA i Magda SOBIERAJ to medalistki Mistrzostw Polski w Podnoszeniu ciężarów. Obie „głodne” wrażeń postanowiły w tym roku wspomóc klub i wystartować MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W ŁUCZNICTWIE. Wraz Aleksandrą ŁUKOJKO w Zespołowej Olimpijskiej Rundzie Fita sklasyfikowane zostały na 11 miejscu. Jest to wynik, którego nie powstydziłoby się wiele zespołów w Polsce. Za swój wyczyn otrzymały 8 pkt. we współzawodnictwie prowadzonym przez MSiT. Po zawodach potrafiły „roztańczyć” łuczniczą brać co widać na załączonych zdjęciach. Już w październiku czeka je start w MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW.

Dziękujemy

Możesz również polubić…