STYL ŻYCIA. PIĘKNE, MŁODE, INTELIGENTNE I BARDZO SILNE

          Dzisiaj 15.01.16 r. na kanapie w  studio Dzień Dobry TVN gościliśmy Monikę DZIENIS, Renatę ZAPAŁĘ i Gabrielę GACEK. Monika to zawodniczka UKS Talent Wrocław uprawiająca podnoszenie ciężarów. Koleżanki z kanapy to trójboistki. Oprócz transmisji na żywo wyemitowano materiał zrealizowany wcześniej w którym raczkująca córka   Katarzyny KRASKI jej męża i trenera Adama „dźwiga” ciężary w przepięknej Sali im. Szymona Kołeckiego w Wierzbnie.  W relacji z sali ćwiczeń siłowych Zespołu Szkół nr 3 we  Wrocławiu o przygodzie z podnoszeniem ciężarów wypowiada się była łuczniczka Agnieszka BACZEWSKA, jej mama i trener Zbigniew KRZYŚKÓW. Monika DZIENIS i Daria NOWAK prezentują technikę podrzutu.

Wiele kobiet chciałoby tak wyglądać jak zawodniczki uprawiające sporty siłowe. Zadają one kłam obiegowym opiniom, że ciężary są be a jeżeli robią to kobiety to jest to tragedia. Przecież na podnoszeniu ciężarów zna się „każdy Polak”. Dobrze zauważył jeden z internautów, że najbardziej kręgosłupowi szkodzi „siedzenie”. Nasze utytułowane  zawodniczki są piękne silne i inteligentne. Wszystkie studiują na wyższych wrocławskich uczelniach. Katarzyna KRASKA uprawiając podnoszenie ciężarów urodziła zdrową, śliczną córkę, której  w przyszłości nie zabroni kontynuować rodzinną tradycję.

Mamy nadzieję, że przedstawiony materiał przysporzy nam zwolenników.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/piekne-mlode-i-bardzo-bardzo-silne,190932.html

Miłego oglądania

Możesz również polubić…