FINAŁ LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Komisja Sportowo-Licencyjna Polskiego Związku Łuczniczego 05 września 2014r. ustaliła klasyfikację drużyn po rundach kwalifikacyjnych Ogólnopolskiej Ligi Młodzików – 2014. Zgodnie z regulaminem prawo startu w FINALE OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW, który odbędzie się  w Rzeszowie 21 września 2014r. mają tylko drużyny zajmujące po runda kwalifikacyjnych miejsca: 1- 16.

Oba nasze zespoły młodziczek i młodzików zakwalifikowały się do finału. Dla przypomnienia zespół składa się z dwóch młodzików i dwóch młodzików starszych.

Czy nasze zespoły wystartują w Rzeszowie odpowiedz otrzymamy po MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW, które odbędą się w ten weekend w Głuchołazach.

Termin finału zbiega się z terminem MISTRZOSTW DZIECI I MŁODZIKÓWDolnego Śląska, które odbędą się w Strzelinie

Poniżej przedstawiamy aktualną tabelę po rundach kwalifikacyjnych.


Możesz również polubić…