MEDALIŚCI HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W ŁUCZNICTWIE

W zakończonych w 2012 roku Halowych Mistrzostwach Polski w łucznictwie nasz Klub może się poszczycić nie lada osiągnięciami. W czterech kategoriach wiekowych tj. w kategorii seniora, juniora, juniora młodszego i młodzika pod wodzą trenerki Heleny MACHERY zdobyliśmy 6 medali złotych, 3 srebrne i 1 brązowy. Jest to osiągnięcie bez precedensu w historii klubu jak również polskiego łucznictwa.

Wyczyn jakiego dokonali nasi zawodnicy zajmując cztery pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej Halowych Mistrzostw Polski Juniorów nie miał miejsca w historii polskiego łucznictwa.
Bohaterami tego niespotykanego wydarzenia byli : Paweł MARZEC, Michał GREC, Dawid MALICKI i Piotr PAJĄCZEK. Wcześniej zostali Halowymi Mistrzami Polski w konkurencji zespołowej w kategorii seniora i powtarzając swój sukces w kategorii juniora.

Do grona złotych medalistów dołączył Kajetan KOTLARZ zwycięzca Halowych Mistrzostw Polski Młodzików oraz miksty: Anna HUK i Paweł MARZEC w kategorii seniora i Adrianna TRZEBIŃSKA i Jakub PAJĄCZEK w kategorii juniora młodszego

Medale srebrne wywalczyli Michał GREC w kategorii juniora, Adrianna TRZEBIŃSKA w kategorii juniora młodszego w konkurencjach indywidualnych i zespół młodzików w składzie : Kajetan KOTLARZ, Maciej NIEDŹWIEDŹ i Mateusz NYCZ.

Autorem medalu brązowego był Dawid MALICKI, który został 3 zawodnikiem Halowych Mistrzostw Polski Juniorów

Wszystkim medalistom i ich trenerce Helenie MACHERZE składamy serdeczne gratulację, dziękujemy za niespotykane emocje oraz życzymy powtórzenia wyników w Mistrzostwach Polski i OOM.

Możesz również polubić…