HALOWE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

                                                                                             

W sobotę 17.03.2012 r z udziałem 98 zawodniczek i zawodników z 11 klubów w Ścinawce Średniej odbyły się HALOWE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIKÓW w łucznictwie klasycznym. UKS Talent reprezentowany był przez 22 zawodniczki i zawodników.

W Mistrzostwach nie wzięli udziału : Weronika MIKULSKA, Kajetan KOTLARZ, Maciej NIEDZWIEDZ i Mateusz NYCZ, którzy w tym czasie W Teresinie z powodzeniem rywalizowali o medale na II HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW.

 

                                                                                                                                                

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=68923

Możesz również polubić…