Paweł Marzec, Michał Grec, Paweł Burchart , Anna Huk i Adrianna Trzebińska w finałowej ósemce

 

 

      Dużym sukcesem  zawodników Talentu Wrocław zakończyła  się IV i ostatnia Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie, która odbyła się w dniach 1-2.10.2011 w Głuchołazach.    W IV rundzie Paweł Marzec  wygrał kwalifikacje strzelając rekord Polski wynikiem 672 pkt. , ostatecznie w IORFITA zajął 3 miejsce. Po czterech rundach PP aż trzech  naszych zawodników i dwie zawodniczki zajęły miejsca w pierwszej ósemce. Wśród juniorów mł. Paweł Marzec zajął 2 miejsce, Paweł Burchart zajął 6 pozycję a Michał Grec 8 miejsce. Nasze Panie w końcowej klasyfikacji zajęły miejsca : Huk Anna 4 pozycję a Adrianna Trzebińska 6 miejsce .

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=66779

Możesz również polubić…