Złoty medal wywalczyli łucznicy UKS Talent na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie

                                                                       
W dniach 27-1.03.2009 w Milówce k/Żywca odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie. W zawodach wzięło udział 198 zawodniczek i zawodników. UKS Talent reprezentowało 9 młodych adeptów łucznictwa. W ślad za sukcesami seniorów z HMPS w Rzeszowie, którzy tydzień temu przywieźli trzy medale, rewelacyjne spisali się juniorzy młodsi Talentu Wrocław zdobywając drużynowe Mistrzostwo Polski. W składzie złotej drużyny strzelali : Burchart Paweł, Pajączek Piotr, Malicki Dawid. Łącznie wystartowało 22 zespoły męskie i 20 kobiecych. Dolny Śląsk reprezentowało 13 zawodników i 7 zawodniczek .

Wyniki w strzelaninach zespołowych mężczyzn :
1. UKS Talent Wrocław
2. KS Boruta Zgierz
3. KS Stella Kielce

Pozostałe miejsca zespołów z Dolnego Śląska
15. Unia Pielgrzymka

Wyniki w strzelaninach zespołowych kobiet :
1.KSŁ Mewa Kołobrzeg
2. LKS Jar Kielnorowa
3. MRKS Gdańsk

Pozostałe miejsca zespołów z Dolnego Śląska :
11. Unia Pielgrzymka
13. MLKS Ścinawka Średnia

W strzelaniach indywidualnych najlepsze miejsca zajęli : 13 miejsce Piotr Pajączek –UKS Talent i 18 miejsce Karolina Rabska z Uni Pielgrzymka. Mistrzem Polski został Damian Najman z Boruty Zgierz i Marzena Stupkiewicz LKS Jar Kielnarowa.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=34283

Możesz również polubić…