4 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

4 Wrocławska Olimpiada Młodzieży w podnoszeniu ciężarów odbyła się w niedzielę 04.06.br. i  zgromadziła na starcie  17 dziewcząt i 51 chłopców. To bardzo dużo zważywszy fakt, że w zawodach uczestniczyli tylko zawodnicy z LKS Polwicy Wierzbno, UKS Talentu Wrocław oraz osoby nie zrzeszone. Dbając o zdrowie uczestników regulamin WOM u  był tak pomyślany, żeby w zawodach mógł wziąć udział każdy, kto chciał sprawdzić swoje możliwości. O kolejności miejsc decydowała ilość powtórzeń w wyciśnięciu sztangi w leżeniu o ciężarze 1/3 wagi ciała w przypadku dziewcząt i 1/2 w przypadku chłopców. Zawody rozegrano nie jak zwykle w hali lecz na torach łuczniczych Talentu Wrocław.  Nie zabrakło grilla, dobrej muzyki, a przede wszystkim sportowych emocji. Organizator mając na uwadze panujące upału rozstawił namioty i parasole. Zmęczeni upałem mogli ochłodzić się pod zraszaczem. Każdy z uczestników otrzymał koszulkę z logiem WOM u. Pierwsza trójka otrzymała piękne medale o  wyjątkowym wyglądzie.

 

Dostrzeżono kilka talentów, którym zaproponowano udział w treningach sekcji podnoszenia ciężarów.

         Najwartościowsze wyniki uzyskali :

Nazwisko Imię Rok ur. Ciężar Ciała Ciężar  startowy Ilość powtórzeń
Dziewczęta
Skowron Dominika 96 64 21 42
Kaszen Estera 95 51 17 35
Ressmer Daria 96 64 21 34
Chłopcy
Frańczyk  Adrian 96 46 23 54
Sikorski Mateusz 95 54 27 45
Pajączek Jakub 95 55 27,5 30

Gratulujemy.

Możesz również polubić…