Sukces łuczników na OOM w Gorzowie Wielkopolskim

 

Reprezentacja naszego województwa w łucznictwie zwyciężyła w klasyfikacji generalnej OOM zajmując 1 m z wynikiem 64,75 punktów. Pierwszy raz w historii łuków Dolny Śląsk wygrał z reprezentacją Śląska i woj. Świętokrzyskiego. Złoty medal OOM wywalczyła Anna Jurzak z Unii Pielgrzymka a brązowy medal Łukasz Pieluchowski z UKS Talent Wrocław.
W rankingu klubów UKS Talent okazał się najlepszym Klubem dolnośląskim i zajął wysoką 4 pozycję z dorobkiem 29,25 punktów. Unia Pielgrzymka zajęła 5 miejsce 27 punktów.

Reprezentacja Dolnego Śląska liczyła 15 osób w tym 8 zawodniczek i 7 zawodników z następujących Klubów ; UKS Talent Wrocław , Unia Pielgrzymka, OSŁ Strzelec Legnica, KS Piast Nowa Ruda i UKS Tatar Legnickie Pole.

Medaliści OOM w łucznictwie :
Anna Jurzak Unia Pielgrzymka złoto w finale OOM
                                        złoto w konk Ł-B ( 60m+50m)
                                        brąz w konk Ł-A ( 40m+30m)

Łukasz Pielichowski UKS Talent Wrocław brąz w finale OOM
Piotr Pajączek UKS Talent Wrocław złoto w konl.60 m
Agata Pogoda OSŁ Strzelec Legnica brązowy medal w konk. 30 m
 

 

Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=51063

 

Możesz również polubić…