Dawid Malicki reprezentantem Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów w Łucznictwie

 

 

   Od  maja 2010   dwójka zawodników  UKS Talent ( Dawid Malkicki i Piotr Pajączek ) walczyła o start w Mistrzostwach Europy  Juniorów, które odbędą się w dniach 13-17.07.2010 w Winnenden  w Niemczech. W decydujące  fazie kwalifikacji  w III Rundzie Pucharu Polski Juniorów, która odbyła się w  Zamościu w dniach 25-27.06.2010 Dawid okazał się lepszy od Piotra Pajączka i wywalczył  2 miejsca a tym samym przepustkę na Mistrzostwa Europy, a Piotr Pajączek  powołany jest jako zawodnik rezerwowy. Dawid Malicki jest liderem Pucharu Polski Juniorów Młodszych po trzech rundach . W I rundzie  w Żywcu zajął 5 miejsce, w II rundzie w Kołobrzegu wygrał a w III w Zamościu zajął 2 miejsce. Finał Pucharu Polski odbędzie się we wrześniu w Supraślu.

  Skład na Mistrzostwa Europy Juniorów :

1.       Sierakowski  Kacper – Marymont Warszawa

2.       Malicki Dawid  – UKS Talent Wrocław

3.       Sopboń Hubert – KS Stella Kielce

Rezerwa : Pajączek Piotr – UKS Talent Wrocław 

Możesz również polubić…