POWÓDŹ I MEDALE

 

  W dniach 11-13.06. w Sędziszowie Małopolskim odbyły się trzy imprezy o randze ogólnoposkiej w strukturach LZS , a mianowicie Mistrzostwa Zrzeszenia do 20 lat, III Memoriał Ireneusza Palińskiego oraz dokończenie przerwanych tragedią w Smoleńsku Mistrzostwa Zrzesznia do 18 lat.

                            W każdej z tych imprez  udział wzięli reprezentanci naszego klubu. I tak w Mistrzostwach Zrzeszenia do 18 lat wystąpiło dwóch naszych zawodników. W kategorii do 62 kg Damian Frąckiewicz wynikiem 156 kg(68+88) zdobył brązowy medal.  Brązowy medal wywalczył również  w kategorii +105 kg Mateusz Wojciechowski uzyskując w dwuboju 227 kg(100+127).

                             W Mistrzostwach Zrzeszenia do 20 lat wystąpiła Natalia Nowakowska, która podobnie jak jej młodsi koledzy zdobyła brązowy medal uzyskując w dwuboju w kategorii do 53 kg 100 kg(47+53). Brązową passę przerwała startująca w III Memoriale Ireneusza Palińskiego Elwira Cichowska. Elwira gromadząc w dwuboju 143 kg(60+83)w kategorii do 69 kg stanęła na najwyższym stopniu podium.

                             Mając 100% skuteczność medalową trudno by było uznać start naszych zawodników inaczej jak bardzo udany.  Przyjemne odczucie potęguje również fakt, że tak udany start miał miejsce w zaprzyjaźnionym mieście, mieście, w którym od kilku lat szlifujemy formę przed najważniejszymi imprezami sezonu. Niestety radość naszą przyćmiła trochę tragedia jaka ponownie dotknęła klub z Sędziszowa, bowiem kololejny już raz powódź  zalała siłownię LECHII oraz  totalnie zniszczyła znajdujący się obok stadion piłkarski. Mamy jednak nadzieję, że i tym razem  Prezes klubu jak i zarazem trener sekcji ciężarowej Pan Mateusz Błachowicz sprosta powsałym problemom byśmy mogli do kolejnego sezonu ponownie przygotowywać się w Sędziszowie.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=49903

Możesz również polubić…