MIĘDZY KUCHNIĄ A SALONEM

 

We wtorek 14.09.br. w siedzibie TVN nagrany zostanie program z udziałem naszej zawodniczki  Magdy Sobieraj. Obok  Magdy w programie wystąpi Katarzyna Szostak z Górnika Polkowice i Joana Krumin ze Śląska Wrocław. Nasze panie wyjadą do Warszawy już w poniedziałek. Telewizja TVN pokrywa wszystkie koszty związane z przejazdem i pobytem w stolicy. Wystąpią  w programie „Dzień dobry TVN” gdzie będą zadawać kłam powszechnej opinii o kobietach uprawiających tzw. „ męskie „ sporty. Przewidziany jest pokaz rwania i podrzutu. Oprócz naszych dziewcząt w programie wystąpi jeden z czołowych polskich zawodowych bokserów.

 

Znając osiągnięcia, elokwencje i urodę naszych zawodniczek jesteśmy pewni , że odniosą sukces. Życzymy powodzenia i zachęcamy do oglądania. O terminie emisji programu poinformujemy  na naszej stronie.

Możesz również polubić…