HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w ŁUCZNICTWIE.                                                                                                                                                        
            XXIX HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w ŁUCZNICTWIE
rozegrano 8-9.03.14 r. w Milówce. W mistrzostwach udział wzięło 34 zawodniczki i 57 zawodników z 26 klubów.

Z czwórki naszych zawodników : Anna HUK, Adrianna TRZEBIŃSKA, Michał GREC i Paweł MARZEC najlepiej  zaprezentowali się Paweł MARZEC, który zakończył udział w mistrzostwach na 3 miejscu. W półfinale Paweł przegrał z Wojciechem LUBERĄ 6 do 2. Drugi z naszych przedstawicieli Michał GREC już w 1/16 musiał uznać wyższość Adama BUJARSKIEGO 7 do 1 i sklasyfikowany został na 25 miejscu.

Duże nadzieje wiązaliśmy ze startem Adrianny TRZEBIŃSKIEJ, która po kwalifikacjach zajmowała 6 miejsce ostatecznie uplasowała się na 15 miejsce. Anna HUK po wygraniu pojedynku w 1/16 uległa w 1/8 Karolinie FARASIEWICZ 6 do 0 i zajęła 16 miejsce.

 Również na 3 miejscu sklasyfikowany został nasz mikst w składzie Anna HUK      i Michał GREC . Drugi nasz mikst w składzie Adrianna TRZEBIŃSKA i Paweł MARZEC, który po kwalifikacjach zajmował 2 miejsc, po porażce w 1/4 ze Stellą Kielce 4 do 5 sklasyfikowany został na 6 miejscu.

W tabeli przedstawiamy wyniki uzyskane w czasie mistrzostw przez naszych zawodników.


                                                                                                                                                         

          W czasie uroczystości otwarcia mistrzostw medalistkom HALOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA wręczono upominki a 8 marca z okazji Święta Kobiet wszystkim zawodniczkom wręczono kwiaty.

          Okazją do rewanżu będą 63 MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW , które odbędą się 25-27.07.14 r. w Kielcach.

Możesz również polubić…