Dawid Malicki brązowym medalistą zawodów łuczniczych „Nadziei Olimpijskich” we Lwowie

 

Sukcesem Polaków zakończyły się zawody łucznicze Nadziei Olimpijskich, które odbyły się w dniach 26-30.04.2010 we Lwowie. UKS Talent  reprezentowało 2 zawodników : juniorzy młodsi Dawid Malicki i Piotr Pajączek . Malicki Dawid w raz kolegami z reprezentacji Kacprem Sierakowskim z Marymontu Warszawa i Nejmanem Damianem z Boruty Zgierz w strzelaniu zespołowym zdobyli brązowy medal. W strzelaninach indywidualnych Piotr Pajączek wynikiem 1267 pkt.zajął 11 miejsce ( rekord życiowy) . Malicki Dawid wynikiem 1234 pkt.( również rekord życiowy) uplasował się na 21 miejscu. Obaj odpadli w strzelaninach setowych w 1/8 finału.

 Malicki Dawid zdobył minimum na Puchar Europy Juniorów, który odbędzie się w dniach 16-23.05.2010 w Reggio Calabria ( Italia). 

 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=49367

 

Możesz również polubić…