BRĄZOWY „ZIELONY”

 

                    W dniach 1-2.05. 2010 w Sędziszowie Małopolskim odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorek I Juniorów do 20 lat, na których nie zabrakło również zawodników UKS „TALENT”.
                    Do Sędziszowa wyjechali Natalia Nowakowska, Łukasz Zieliński i Paweł Pluta. Z trójki naszych reprezentantów doskonale wypadł Łukasz Zieliński zdobywając w kategorii 69 kg III miejsce z wynikiem 261 kg(115+146). Łukasz dzielnie walczył o srebro w dwuboju ale gwarantujący tą pozycję ciężar 151 kg okazał się jeszcze tym razem za duży.
                    Bardzo wysokie czwarte miejsce zajęła w kategorii 53 kg Natalia Nowakowska gromadząc w dwuboju 103 kg(48+55).Natalia  „najgorsze” dla sportowców miejsce zrekompensowała sobie brązowym medalem w rwaniu.
                    Trzeci z naszych reprezentantów Paweł Pluta pomimo , że robił co mógł nie był w stanie zająć tym razem punktowanego miejsca. Piąty zawodnik zeszłorocznych Mistrzostw Polski  uplasował  się ostatecznie na 11 pozycji z dorobkiem 247 kg w dwuboju.
                    Mając na względzie skromną liczebnie reprezentacje naszego klubu start naszych reprezentantów należy uznać za udany.

 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=49082

Możesz również polubić…