I RUNDA EKSRTAKLASY DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W ŁUCZNICTWIE

 

Po zakończeniu I rundy Pucharu Polski w łucznictwie przystąpiono do walki o tytuł najlepszej drużyny w kraju. W najwyższej klasie rozgrywek tj. w EKSTRAKLASIE wystąpiły nasze dwa zespoły kobiecy i męski. Zespół kobiecy to seniorka  Maja Banaszewska Dudek, juniorka Aleksandra Łukojko i juniorka młodsza Hanna Jarosz. Kobiecy zespół wygrał   jeden pojedynek i został sklasyfikowany na czwatym miejsce w grupie B. Rewelacyjnie I rundzie spisał się zespół męski. Pod wodzą doświadczonego Andrzeja Dąbrowskiego wygrał w grupie B wszystkie pojedynki i awansował do grupy A. Wspólnie z Andrzejem na sukces „zapracowali” junior Piotr Burchart, juniorzy młodsi Piotr Pajączek i Dawid Malicki. Poniżej przedstawiamy tabelę po pierwszej rundzie DMPwŁ. Liczymy na wysokie miejsce a może i medal w konkurencji mężczyzn.

II Runda Pucharu Polski i Drużynowych Mistrzostw Polski w Łucznictwie  przewidziana jest 15.05.10 w Bytomiu.

 

Możesz również polubić…