Wielkie żarcie!

Bardzo udanie zakończył się udział skromnej reprezentacji naszego Klubu na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS do 20 lat, które zostały rozegrane w Siedlcach w dniach 08-10.05.09 r.
Z niewiadomych powodów zawodach nie uczestniczyła wcześniej zgłoszona Anna Rek , która miała szanse wygrać kategorie wagową do 58 kg. Szkoda.

Pozostali nasi reprezentanci pobili rekordy życiowe. Wyniki przedstawiamy poniżej :
III miejsce Elwira Cichowska 89 63,5 kat. wagowa 63 kg 67 + 87 = 154 kg
I miejsce Łukasz Zieliński 90 69,0 kat. wagowa 69 kg 105 +137 = 242 kg
III miejsce Paweł Pluta 90 124,7 kat. wagowa + 105 kg 108+135 = 243 kg.

Mistrzostwa były bardzo dobrze zorganizowane. Dziwi jednak fakt, że kobiety startowały w konkurencji OPEN a nie z podziałem na juniorki i seniorki. Tym sposobem Elwira była III zamiast II , gdyż w jej kategorii wagowej wystartowała seniorka Ewa Mizdal

W trakcie postoju na obiad w znanej miejscowości Walichnowy Łukasz Zieliński „Wiecznie głodny” uporał się z metrowymi żeberkami, dwoma porcjami kaszanki z grila, czterema porcjami musztardy, żurkiem z jajkiem i kiełbasą sałatką z sałaty i kapusty zasmażanej. Do tego pieczywo i herbata.

Możesz również polubić…