XXX Turniej Barbórkowy w Polkowicach

W sobotę 6.12.2008 r. w Polkowicach rozgrywany był jubileuszowy XXX Turniej Barbórkowy w podrzucie. UKS „Talent” reprezentowali: Natalia Nowakowska, Ania Rek, Elwira Cichowska, Ilona Milczarska oraz Łukasz Zieliński. Start naszych zawodniczek i Łukasza uznać trzeba za udany, gdyż pomimo długiej przerwy w treningach spowodowanej remontem sali treningowej zbliżyli sie do swoich rekordowych osiągnięć w tym boju, a Natalia Nowakowska podrzucając 49 kg ustanowiła swój nowy rekord życiowy.

Punktację open kobiet wygrała Kasia Szostak z „Polwicy” wyprzedzając nasze zawodniczki Elwirę Cichowską i wspomnianą Natalię Nowakowską. Wśród juniorów do 20 lat Łukasz Zieliński zajął III miejsce wyrównując swój rekord w podrzucie 130 kg. Klasyfikację open mężczyzn wygrał po zaciętej walce zawodnik „Górnika” Polkowice, a na co dzień trener „Polwicy” Adam Kraska podrzucając 204 kg.

Trzeba nadmienić, że trener Zbigniew Krzysków odebrał puchar dla najlepszego klubu na Dolnym Śląsku we współzawodnictwie dzieci i młodzieży w 2008 roku ( V-te miejsce w kraju) wyprzedzając po zaciętej i wspaniałej rywalizacji „Śląsk” Wrocław (VI-ste miejsce w kraju)

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=30777

Możesz również polubić…