HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Przez dwa dni 02-03.04.2022 r. w Krośniewicach rozgrywane były HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE. Na starcie stanęło 104 młodzików i 125 młodziczek. W tym gronie znalazła się nasza ośmioosobowa reprezentacja.

Indywidualnie najlepiej spisał się BOREK Kamil, który zajął 3 miejsce. Po pierwszym dniu Kamil zajmował 2 miejsce, niestety w niedzielę „wystrzelał” tylko 266 pkt  co pozwoliło zdobyć brązowy medal.  Słabsza postawa Kamila drugiego dnia ,odbiła się na mikście gdzie razem z HELWING Barbarą przegrali 3 miejsce różnicą 11 pkt. Podobnie zespół chłopców stanął tuż obok podium przegrywając do 3 miejsca 43 pkt. Zespół dziewcząt w składzie HELWING Barbara, WESOŁOWSKA Łucja i ZAJĄC Zofia z 2 255pkt sklasyfikowany został na 6 miejscu.

Bardzo dobrze zaprezentowali się w swoim debiucie na Mistrzostwach Polski  HELWING Barbara, która w gronie 125 zawodniczek zajęła bardzo wysokie 8 miejsce i LEŚNIEWSKI Wojciech sklasyfikowany na 21 miejscu.

W porównaniu  wyników uzyskanych na HALOWYCH MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSA do średniej wyników na HMP Młodzików postęp zanotowali : HELWING Barbara (257/ 270,7), ZAJĄC Zofia (208/236,7), BOREK Kamil (269/275,3), LESNIEWSKI Wojciech (252/255,7), WILGOSZ Mateusz (222/225,7).

Wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.