DWIE KWALIFIKACJE NA OOM W ŁUCZNICTWIE

Pierwszą szansą na zakwalifikowanie się do finałów OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY był Turniej kwalifikacyjny, który odbył się w Zamościu w dniach 11-12.05.13 r. W zawodach uczestniczyło 54 zawodniczki 63 zawodników w kategorii juniora młodszego z tego grona pierwsza 14 uzyskała kwalifikację do finałów OOM.

Z trójki naszych zawodników : Kajetan KOTLARZ, Maciej NIEDŹWIEDŹ i Mateusz NYCZ, tylko Mateusz nie uzyskał kwalifikacji i swojej szansy będzie szukał na Turnieju w Prudniku.

Kajetan KOTLARZ12 po kwalifikacjach ukończył Turniej na 3 miejscu. W pojedynku o finał przegrał z Kacprem SZUŁKOWSKIM 2 do 6.

• 1/32 PAPASIŃSKI Przemysław (53) 6:2,

• 1/16 SZUKAŁA Kamil (44) 6:4,

• 1/8 WOJCIECHOWSKI Wiktor (5) 7:3

• 1/4 KORBECKI Paweł (20) 6:5,

• 1/2 SZUŁKOWSKI Kacper (1) 2:6

Maciej NIEDŹWIEDŹpo kwalifikacjach 19 po eliminacjach sklasyfikowany został na dającym awans do finałów OOM 8 miejscu.

• 1/32 ZIEBINSKI Piotr(46) 6;0,

• 1/16 ZAŁUSKI Filip (14) 6:5,

• 1/8 BUJARSKI Adam (3) 6:5,

• 1/4 BANASZAK Jakub (6) 0:6.

Mateusz NYCZkwalifikacje ukończył na 27 miejscu. W 1/32 przegrał 4 do 6 z Wojciechem BRYSIEM(37) i podpadł z dalszej rywalizacji.