ODEBRALI MU MEDAL

Do zabawnego zdarzenia doszło na MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW w podnoszeniu ciężarów. Na skutek pomyłki sędziowskiej startujący w kategorii wagowej do 61 kg Łukaszowi SIKORSKIEMU wręczono brązowy medal za rwanie. Niestety, zaraz mu go odebrano a szkoda. Ostatecznie Łukasz zajął 6 miejsce. Jego kolegę Kamila NAZARA, który zaliczył wszystkie 6 podejść, sklasyfikowano o miejsce wyżej tj. na 5.

Udanie zadebiutowała na mistrzostwach Polski, Iza PODLIPNA, która zaliczając 5 podejść zajęła 6 miejsc. O dużym pechu może mówić czwarta nasza reprezentantka Natalia WIECHOWSKA ubiegłoroczna medalistka OOM, która mimo usilnych prób nie uzyskała limitu wagi 64 kg i nie została sklasyfikowana.

Wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

Dziękujemy za dzielną postawę i ambitną walkę

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/index.php?/category/375

Możesz również polubić…