KTO SPONSORUJE KAROLINĘ MICHAŁEK ?

W dniach 26-28.08.2021 r w Spale odbyły się XXIV OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSK LZS.  Został one objęte  Honorowym Patronatem Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Anny Krupki, Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera i  Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W Igrzyskach udział wzięły Patrycja KĘDZIERSKA, Gabriela MURDZA, Weronika OPOLSKA oraz  dzięki wsparciu GRUPY AZOTY  Karolina MICHAŁEK. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych, do 20 i 23 lat. Patrycja KĘDZIERSKA startująca kategorii młodzieżowej (do23 lat) zajęła 1 miejsce w kategorii wagowej  do 49 kg. Pozostała trójka wystartowała w kategorii juniora ( do 20 lat).

Bardzo dobrze zaprezentowała się Karolina. W swojej kategorii wagowej do 87 kg z wynikiem 184 kg  zajęła 1 miejsce. W klasyfikacji sinclaira na 51 startujących  zajęła 6 miejsce.  Nasz zawodniczka w  wystąpiła w kostiumie i koszulce  z logiem sponsora, którym jest Grup Azoty z Kędzierzyna- Koźla.

Gabriela MURDZA i Weronika OPOLSKA, startowały w kategorii do 59 kg. Zajęły odpowiednio 5 i 7 miejsce.

W tabeli poniżej prezentujemy wyniki naszych zawodniczek.

Dziękując Grupie Azoty za wsparcie pozostajemy ze sportowym pozdrowieniem

Możesz również polubić…