MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

W dniu 19.06.2021 r. na torach łuczniczych UKS Talent rozegrano MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW w ŁUCZNICTWIE. Na starcie stanęło 40 zawodników i 36 zawodniczek z 10 klubów z 14 klubów z 3 województw.
Pogoda nie nastrajała do jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Temperatura w słońcu dochodziła do 40 stopni w cieniu, dlatego skrócono zawody do 6 serii na każdą odległość. Bardzo dobrze w tych warunkach zaprezentowali się nasi zawodnicy.
Indywidualnie wygrał Wiktor KOMÓREK przed swoim kolegą klubowym Bosgaerd Jim-Ryan. Obaj uzyskali ten sam wynik ale Wiktor miał o jedną 10 więcej. W tej konkurencji punktował jeszcze Kamil BOREK, który zajął 10 miejsce. Najwyżej sklasyfikowaną naszą zawodniczką była Kaja WESOŁOWSKA, zajmując miejsce tuż za podium. Na miejscach punktowanych sklasyfikowane zostały jeszcze : Renata MUCIK na miejscu 7 , Milena SIKOŃ na 10 i Natalia WIŚNIEWSKA na miejscu 13.
W rywalizacji drużynowej nasz zespół chłopców w składzie : Bosgaerd Jim-Ryan, Dominik GOCLON i Wiktor KOMÓREK zajął 1 miejsce. Wśród dziewcząt zespół w składzie : Milena SIKOŃ, Kaja WESOŁOWSKA i Natalia WIŚNIEWSKA stanął na drugim stopniu podium. Barbara HELWING, Renata MUCIK i Amelia PŁAEWCKA zajęły miejsce 4.
Cztery nasze miksty zajęły kolejno 2, 5, 6 i 10 miejsce. Srebrny mikst występował w składzie Kaja WESOŁOWSKA i Kamil BOREK.
Te wyniki pozwoliły na zajecie 1 miejsca w klasyfikacji klubowej mistrzostw.

W tabeli poniżej prezentujemy wyniki wszystkich naszych reprezentantów.

Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom a rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu zawodów.

Możesz również polubić…