MILENA KRZEMIEŃ MISTRZYNIĄ DOLNEGO ŚLĄSKA MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Na rozegranych w Nowej Rudzie MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI I MŁODZIKÓW w dn. 14.09.19 r. w których o medale rywalizowało 72 zawodniczki i zawodników, wysoką formę potwierdziła Milena KRZEMIEŃ zajmując 1 miejsce.

Zawodniczki, które wraz z Mileną zdobyły na MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW brązowy medal, zajęły kolejno miejsca: Anna DZIERKA 4, Wiktoria DZIELENDZIAK miejsce 7. Marta CIESIELCZUK sklasyfikowana została na miejscu 9 a Hanna KRUPA na 11. Warto zaznaczyć, że Milena ustanowiła rekord życiowy na 20 m, który od dzisiaj wynosi 337 na 360 możliwych.

Nieco gorzej powiodło się chłopcom. Najlepszym z naszego klubu okazał się „miłośnik” ciepłych wód Filip CHATYS zajmując 5 miejsce. O dużym pechu może mówić mistrz MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW Maciej SMARDZ, który zajął  dopiero 7 miejsce. Trzeci nasz reprezentant Grzegorz DIACONESCU sklasyfikowany na 11 miejscu.

 

Gratulujemy

g

 

Możesz również polubić…