ZŁOTE DZIEWCZYNY

            Na rozegranych w dniu 02.06.18 r. ELIMINACJACH STREFOWYCH do OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY w podnoszeniu ciężarów wystąpiła piątka naszych reprezentantów. Rewelacyjnie spisały się nasze dziewczyny Swoje kategorie   wygrały : Stella LUBASIŃSKA do 53 kg, Eliza CIOŁKOSZ do 63 kg i Karolina MICHAŁEK do 75 kg. Cała trójka w wyżej wymienionej kolejności zajęła miejsca od 1 do 3 w punktacji sinclaira.  Dodatkowo Eliza pobiła rekord życiowy w rwaniu wynikiem 63 kg. a Karolina wyrównała swój rekord w dwuboju i była biska podrzucenia 80 kg.

Równie dobrze zaprezentowali się dwaj Panowie „T”, Tomasz BACZEWSKI, który wyrównał swój wynik w dwuboju 200 kg i zajął 2 miejsce w kategorii wagowej do 85 kg oraz Tomasz MUSZ, trzeci w kategorii do 77 kg z wynikiem 188 kg.

Cała czwóra zapewniła sobie strat w finałach OOM w Ciechanowie. Co do udziału Tomka MUSZA i Martyny MOJSY ( awans z listy trenera kadry) musimy jeszcze poczekać do ogłoszenia oficjalnych wyników.

W tabeli przedstawiamy wyniki naszych reprezentantów.

Gratulujemy udanego startu


Możesz również polubić…