MONIKA DZIENIS LIDERKĄ WSPÓŁZAWODNICTWA MSiT ZA 2017 R.
We WSPÓŁZAWODNICTWIE DZIECI I MŁODZIEŻY prowadzonym przez Ministerstwo SPORTU I Turystyki w 2017 roku brało udział 10 zawodniczek i 8 zawodników sekcji podnoszenia ciężarów.
Monika DZIENIS  z maksymalną ilością 25 pkt. jest niekwestionowaną liderką w tej klasyfikacji.  Drugie miejscu ze zdobyczą 20 pkt zajęła Agnieszka BACZEWSKA. Miejsce  trzecie przypadło Adrianowi PRZYBYLAKOWI.
Najwyżej punktującą zawodniczka w kategorii juniora była Żaklina LUBASIŃSKA   5 zawodniczka MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW z ilością 8 pkt. Drugie miejsce zajęła Kamila DZIEDZIULO zdobywając dla klubu 7 pkt.
W śród juniorów młodszych najwyżej punktującą  zawodniczką  okazała się wicemistrzyni  OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY  Stella LUBASIŃSKA zdobywczyni 7 pkt. Na miejscu drugim znalazła się Eliza CIOŁKOSZ a na trzecim Tomasz BACZEWSKI.
W najmłodszej kategorii wiekowej tj. w kategorii młodzika najlepsza okazała się Karolina MICHAŁEK mistrzyni Polski i 16 krotna rekordzistka  Polski . Drugie miejsce zajął Tomasz MUSZ a trzecie Aleksander DĄBROWSKI..
Zdobycze punktowe wszystkich biorących udział we Współzawodnictwie w 2017 roku przedstawiamy w tabeli poniżej.

Gratulujemy i dziękujemy  wszystkim zawodniczkom i zawodnikom bo ich wysiłek został nagrodzony wysokim  miejscem w końcowej klasyfikacji klubów w Polsce w sporcie – PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Możesz również polubić…