MONIKA DZIENIS ÓSMĄ STUDENTKĄ ŚWIATA


                                                                                                                                                                                          
    O drugiej w nocy naszego czasu, Monika DZIENIS zakończyła swój udział w AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH ŚWIATA w Meksyku.  Był to bardzo udany debiut. Nasza reprezentantka  zaliczyła 5 z 6 podejść i z wynikiem 186 kg w dwuboju sklasyfikowana została na wysokim 8 miejscu. Za 2 tygodnie czeka Monikę kolejny start w MISTRZOSTWACH EUROPY do 23 lat w izraelskim Eilat. Szansę na występ w mistrzostwach ma jeszcze nasza druga zawodniczka Agnieszka BACZEWSKA.

                                                                                                                                                                                        
                            Dziękujemy i gratulujemy

Możesz również polubić…