MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS                                                                                                                                                                                  

W malowniczo położonym Więcborku w dniach 13-14.05.2017 r.  odbyły się XXVII MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS. W zawodach wystartowali trzej nasi reprezentanci Barbara POŚLEDNIAK, Marek PRZYBYLAK i Grzegorz DZIEDZIC

Panowie zajęli zaszczytne 1 miejsca w swoich kategoriach wagowych. Ponadto Marek PRZYBYLAK (90,6, 105+130=235kg) otrzymał puchar za pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej uzyskując 365,6 punktów, natomiast Grzegorz DZIEDZIC (91,3, 115+135=250kg) w swojej grupie zajął miejsce 3 z wynikiem 332,9 pkt..

Nasz rodzynek, Barbara POŚLEDNIAK (61,3, 46+63=109kg) zgarnęła srebro w swojej kategorii wagowej, a w klasyfikacji ogólnej kobiet znalazła się na 6 miejscu ze 166 punktami liczonymi według współczynnika Meltzer-Faber.

Ze swojej strony dziękujemy gospodarzowi mistrzostw MGLKS „Gromowi” Więcbork i życzymy kolejnych, owocnych w medale lat . A naszym reprezentantom dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu.
   

Możesz również polubić…