KAROLINA MICHAŁEK SREBRNĄ MEDALISTKĄ MISTRZOSTW POLSKI LZS

    Na MISTRZOSTWACH POLSKI ZRZESZENIA LZS do lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w dniach 04-07.05.17 r. w Siedlcach, Karolina MICHAŁEK zdobyła srebrny medal. Karolina startowała w kategorii młodzika do 69 kg. Poprawiając w rwaniu, podrzucie i dwuboju rekordy życiowe uzyskała  w dwuboju  115 kg. Oprócz Karoliny w mistrzostwach z naszego klubu udział wzięły : Stella LUBASIŃSKA, Eliza CIOŁKOSZ i Natalia PETKA. Dla Natalii był to debiut na ciężarowym pomoście. Wszystkie uzyskane wyniki są jej pierwszymi rekordami życiowymi.
Zajęte miejsca i wyniki naszych reprezentantek przedstawiamy w tabeli poniżej.
   


                                                                                                                                                                         
                    Zawodniczkom składamy gratulacje za udany występ.

Możesz również polubić…