I RUNDA PUCHARU EUROPY W ŁUCZNICTWIE

                                                                                                                                                                                  
Na odbywających się w Legnicy w dniach 28-29.04.17 r. I RUNDZIE PUCHARU EUROPY w ŁUCZNICTWIE, Maciej FAŁDZIŃSKI KS Stella Kielce zdobył złoty medal , a Kacper SIERAKOWSKI SŁ Marymont Warszawa medal brązowy. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Paweł MARZEC mimo, że nie awansował do 1/4 po przegranym barażowym pojedynku z zawodnikiem Ukrainy  zajął wysokie 9 miejsce. Ada TRZEBIŃSKA zajęła  miejsce 17, a nasz najmłodszy zawodnik  Bartłomiej BĄTKIEWICZ, po zaciętej walce w przegranym pojedynku  4 ;6 z zawodnikiem Luksemburga i sklasyfikowany został na 33 miejscu.                       

                                                                          Gratulacje dla zawodników !

Możesz również polubić…