GWIAZDY DLA DAWIDA MALICKIEGO I ŁUKASZA PIELICHOWSKIEGO

W dniach 01-02.04.br KS „Obuwnik” Prudnik był organizatorem IV Pucharu Gór Opawskich i IV memoriału Romana Karawana. W zawodach udział wzięła cała czołówka krajowa przygotowująca się do I Rundy Pucharu Europy Seniorów, która ma się odbyć w dn.12-17.04.br. w Antaly Turcja.

Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci. BURCHART Piotr sklasyfikowany został na 8 miejscu w kategorii seniora. Jeszcze lepiej wypadli nasi juniorzy. MALICKI Dawid wygrał tą kategorię wiekowa, 5 miejsce zajął PAJACZEK Piotr a 7 PIELICHOWSKI Łukasz.
MARZEC Paweł i GREC Michał nie chcieli być gorsi od swoich starszych kolegów i w kategorii juniora młodszego zajęli dwa pierwsze miejsca.
A co z GWIAZDAMI ?

Gwiazdy Fita przyznawane są zawodnikom za przekroczenie wyniku punktowego we wskazanych zawodach łuczniczych w konkurencji „ŁAB” (mężczyźni 90, 70, 50 i 30 m, kobiety 70, 60, 50 i 30 m odpowiednio na dystansie długim „ŁA” do tarcz 120 cm i na dystansie krótkim „ŁB” do tarcz 80 cm). Poszczególne progi punktowe określono na poziomie 1000, 1100, 1200, 1300 i 1400 pkt. z 1440 pkt. możliwych do uzyskania w tej konkurencji. Podkładki gwiazd odpowiadają kolorom tarczy od białego poprzez czarny, niebieski, czerwony i żółty ( źródło strona Rzeszowski Okręgowy Związek Łuczniczy).

MALICKI Dawid uzyskując 1226 pkt. przekroczył próg 1200 pkt. tym samym wykonał normę na Gwiazdę FITA z niebieską podkładką. PIELICHOWSKIi Łukasz otrzyma Gwiazdę FITA z czarną podkładką ponieważ uzyskał wynik 1128 pkt.

Gratulujemy i życzymy GWIAZD FITA na czerwonym tle

Możesz również polubić…