RODZICE POZAZDROŚCILI SWOIM DZIECIOM
                                                                                                                                                                             
W Krakowie, w dniach 17-18.09 2016 r. na obiektach Płaszowianki odbyły się  8 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MASTERS POLSKI  w łucznictwie. Zawody rozegrane zostały w kategoriach wiekowych od 30+ do 70+ w łukach klasycznych, bloczkowych i barebow. W rywalizacji wzięło udział 77 zawodników i zawodniczek. W kategorii wiekowej + 30 Mariusz WOJCIECHOWSKI zajął 3 miejsce. W kategorii wiekowej + 40 wystąpiło 3 naszych zawodników. Najwyżej bo na 3 miejscu  sklasyfikowany został Krzysztof FUTYMA. Arkadiusz KOZŁOWSKI zajął 6 a Sławomir BĄTKIEWICZ na 9 miejscu. Tylko pociecha Mariusza WOJCIECHOWSKIEGO nie jest jeszcze czynnym zawodnikiem naszego klubu ale pewnie się to zmieni.

            Gratulujemy

Możesz również polubić…