DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI KOBIET W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW


                                                                                                                                                                                    
W sobotę 01.10.16 r. w Wierzbnie odbył  się DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI KOBIET w podnoszeniu ciężarów. W gronie najsilniejszych i najpiękniejszych dziewcząt    i kobiet wystąpiły  nasze zawodniczki w składzie : Agnieszka BACZEWSKA, Monika DZIENIS, Daria NOWAK i wypożyczona z Górnika Polkowice Aleksandra MICHALSKA.  Mimo dzielnej postawy nie udało się obronić 3 miejsca zdobytego w roku ubiegłym. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce z wynikiem 870,4 pkt.  Przy optymalnym składzie ( brak Karoliny ) była szansa nawet na 2 miejsce. Ale już Andrzej DĄBROWSKI śpiewał „ Bo z dziewczynami nigdy nie wie , oj nie wie się”, Tylko nasza drużyna  wśród  ośmiu czteroosobowych zespołów nie skorzystała z premii za wiek zawodniczki. A premie wynosiły nawet 120 pkt.  Monika DZIENIS uzyskując 251,3 pkt. sinclaira został 2 zawodniczką Pucharu.

Wygrał zespół Mazovi  Ciechanów przed Tytanem Oława.


                                                                                                                                                                                          

                        Za rok szansa na rewanż

Możesz również polubić…