II RUNDA LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                                                                   

TURNIEJ O PUCHAR GÓR STOŁOWYCH połączony był z II RUNDĄ LIGI MŁODZIKÓW. Nie zawiodły nas zespoły młodzików młodszych, które wygrały II rundę i mają szansę na rundę finałowa, która przewidziana jest w Zamościu. Miłym zaskoczeniem było 3 miejsce zajęte przez nasz drugi zespół w składzie: Patryk BALICKI, Maksymilian DOBKIEWICZ, Szymon LASOTA i Jan RULIŃSKI. Niestety zespól ten nie ma szans na finał ponieważ nie był klasyfikowany w I rundzie. Również medalową szansę pogrzebał zespół młodzika starszego, który z braku 3 osobowego składu nie został sklasyfikowany w II rundzie.


                                                                                                                                                                                
Ciekawie zapowiada się rywalizacja w zespole młodziczek młodszych. Wydaje się, że pewne miejsca w 4 osobowym składzie mają Weronika WARDĘGA i Łucja WESOŁOWSKA. O dwa pozostałe miejsca z pewnością walczyć będą : Weronika GOCLON, Nila CIESIELSKA, Julia JURECZKO czy Iza MOSZNIŃSKA.

Niech wygra najlepsza.

Możesz również polubić…