DWA SREBRA I BRĄZ DLA TALENTU
                                                                                                                                                                                                              

Na odbywających się w dniach 19-21.02.16 r.  w Łodygowicach  XXXI MISTRZOSTWACH  POLSKI  JUNIORÓW  I  XI MISTRZOSTWACH  POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW  w łucznictwie srebrne medale wywalczyli:  w konkurencji mikstów  TRZEBIŃSKA Adrianna i MARZEC Paweł oraz zespół w składzie GREC Michał, MARZEC Paweł i PAJĄCZEK Piotr. Po wyrównanej walce w obu przypadkach przegraliśmy z zespołami Stelli Kielce. Drugi nasz mikst w składzie HUK Anna  i GREC Michał sklasyfikowany został na 5 miejscu. 

Wśród juniorów mikst FUTYMA Anna i KOTLARZ Kajetan podobnie jak zespól : KOTLARZ Kajetan, NIEDŹWIEDŹ Maciej i NYCZ Mateusz sklasyfikowany został  na  7 miejscu .

W rywalizacji indywidualnej juniorów KOTLARZ Kajetan zajął 3 a młodzieżowiec  GREC Michał  7 miejsce. Miejsca pozostałych naszych reprezentantów podajemy w tabeli.


                                                                                                                                                                                                             
                                                                                      Gratulujemy medalistom

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=96177

Możesz również polubić…